Menu
Your Cart

Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel 400 Ml

Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel 400 Ml
Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel 400 Ml
329,00TL
Vergiler Hariç: 329,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel 400 Ml

Ürün İsmi: Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel 400 ml

Marka: Lierac

Ürün Boyutu: 400 ml

Ürün Özeti: Ani kilo değişimlerinin yarattığı çatlaklarla savaşmaya yardımcı krem

Ürün Özellikleri: Phytolastil Lierac firması tarafından ergenlik ve diğer ani kilo değişimleri gibi dönemlerde, cilt elastikiyetinin arttırılmasıamacıyla geliştirilmiştir. Doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilmiştir.

Ani kilo değişimlerinin yaşandığı ergenlik, hamilelik gibi sebepler nedeni ile ciltte çatlaklar oluşabilir. Bu duruma karşı cildin esnekliğini ve nemini arttırmaya yönelik bakım ürünleri yardımcı olabilir. İçeriğinde bulunan aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun yüksek konsantrasyonları sayesinde Lierac Phytolastil etkin bakım sağlayan bir üründür.

Lierac Phytolastil bakım jel 'in göğüsler, karın, kalça ve basenler masaj yapılarak günde bir defa uygulanması önerilir. Phytolastil'in sürekli ve düzenli kullanımı, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.