Menu
Your Cart

Viaxi Intimate FemiWash Genital Bölge Temizleme Köpüğü 100 ML

Viaxi Intimate FemiWash Genital Bölge Temizleme Köpüğü 100 ML
New
Viaxi Intimate FemiWash Genital Bölge Temizleme Köpüğü 100 ML
35,00TL
Vergiler Hariç: 35,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: Viaxi Intimate FemiWash Genital Bölge Temizleme Köpüğü 100 ML

Viaxi FemiWash İntim Köpük 100 ml

Viaxi Intimate FemiWash 100 ml

FOR A MILD, SOAP-FREE AND CARING INTIMATE HYGIENE

Açıklama:

Viaxi İntimate FemiWash genital bölgeyi temizler ve ferahlatır. İçeriğindeki laktik asit ile genital bölgede asitik ortamı optimum seviyede muhafaza ederek dış genital bölgenin doğal yapısının korunmasına yardımcı olur En hassas dokular için bile son derece yumuşak ve güvenli olup asla tahriş etmez. Viaxi İntimate FemiWash günlük genital bölge temizliğiniz için idealdir. Sabun içermez ve doğal flora açısından pH dengelidir.

 Genital bölge hijyeni için yumuşak ve sabunsuz bakım.

 Genital bölgede haricen kullanım için sabun içermeyen yıkama emülsiyonu.

 Son derece yumuşak, güvenli olup kesinlikle tahriş etmez.

 pH dengelidir, koruyucu madde içermez.

Kullanım Talimatları:

Pompaya basarak elinize bir miktar konsantre Viaxi İntimate FemiWash alınız. Genital bölgeye nazikçe yayınız ve su ile yıkayınız. Viaxi İntimate FemiWash vücudun diğer hassas bölgeleri için de kullanılabilir. Viaxi İntimate FemiWash’ın eşsiz formülü cildinizde ipeksi bir yumuşaklık sağlar.

Muhteviyatı:

Son derece yumuşak ve güvenli bir formüldür. Doğal maddeler ve laktik asit içerir. Sabun veya tahriş edici maddeler içermez. pH dengelidir. Koruyucu madde içermez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.