Menu
Your Cart

Phyto

Brand: Phyto
Ürün İsmi: Phyto 7 Daily Hydrating Day Cream 50 mlMarka: PhytoÜrün Boyutu: 50 mlÜrün Özeti: Phyto 7 krem, nemlendirme ve yeniden yapılandırma özelliğine sahip saf ve doğal 7 bitki özünün bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Bitki özleri içeren formülü ile saç teline işleyerek saçın nemini en u..
105,00TL Vergiler Hariç:105,00TL
Brand: Phyto
Ürün İsmi: Phyto 9 Day Cream 50 mlMarka: PhytoÜrün Boyutu: 50 mlÜrün Özeti: Phyto 9 nemini kaybetmiş saçların ihtiyacını karşılamak için makadamya yağı ile nemlendirme ve besleme özelliğine sahip bitki özlerinin bir araya gelmesi sonucu formüle edilmiştir. İçeriğindeki soya fasulyesi, aynı safa çiçe..
110,00TL Vergiler Hariç:110,00TL
Brand: Phyto
Ürün İsmi: Phyto Apaisant Şampuan 200 mlMarka: PhytoÜrün Boyutu: 200 mlÜrün Özeti: Phytoapaisant, saçta yaşanan hoşnutsuzlukların giderilmesine yardımcı olur.Doğal kökenli ve özel olarak hazırlanmış bu ürün, deri üzerinde önemli rol oynar.Deriyi korur, zayıflamış olan saçın üzerinde yerleşip kalma r..
99,00TL Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Phyto
Ürün İsmi: Phyto Color 1 Siyah Bitkisel Saç BoyasıMarka: PhytoÜrün Özeti: Bitkisel içerikli saç boyasıÜrün Özellikleri: İlk uygulamadan itibaren beyaz kapatıcı etkiye sahiptir. Uzun süreli kalıcı renk sağlar. Saç ve saç derisine duyarlıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. PHYTOSOLBA Laboratuvar..
119,00TL Vergiler Hariç:119,00TL
Brand: Phyto
Marka: PhytoÜrün Özeti: Bitkisel içerikli saç boyasıÜrün Özellikleri: İlk uygulamadan itibaren beyaz kapatıcı etkiye sahiptir. Uzun süreli kalıcı renk sağlar. Saç ve saç derisine duyarlıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. PHYTOSOLBA Laboratuvarları'nın yüksek teknolojiye sahip alt yapısı ve bi..
119,00TL Vergiler Hariç:119,00TL
Brand: Phyto
<Ürün İsmi: Phyto Color 4 Kestane Bitkisel Saç BoyasıMarka: PhytoÜrün Özeti: Bitkisel içerikli saç boyasıÜrün Özellikleri: İlk uygulamadan itibaren beyaz kapatıcı etkiye sahiptir. Uzun süreli kalıcı renk sağlar. Saç ve saç derisine duyarlıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. PHYTOSOLBA Labor..
119,00TL Vergiler Hariç:119,00TL
Brand: Phyto
Ürün İsmi: Phyto Color 4.77 Yoğun Kestane Bakır Bitkisel Saç BoyasıMarka: PhytoÜrün Özeti: Bitkisel içerikli saç boyasıÜrün Özellikleri: İlk uygulamadan itibaren beyaz kapatıcı etkiye sahiptir. Uzun süreli kalıcı renk sağlar. Saç ve saç derisine duyarlıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. PHYTO..
119,00TL Vergiler Hariç:119,00TL
Brand: Phyto
Ürün İsmi: Phyto Color 5 Bitkisel Saç Boyası Açık KestaneMarka: PhytoÜrün Özeti: Bitkisel içerikli saç boyasıÜrün Özellikleri: İlk uygulamadan itibaren beyaz kapatıcı etkiye sahiptir. Uzun süreli kalıcı renk sağlar. Saç ve saç derisine duyarlıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. PHYTOSOLBA Labo..
119,00TL Vergiler Hariç:119,00TL
Brand: Phyto
Ürün İsmi: Phyto Color 5.7 - Açık Kestane Bakır Bitkisel Saç BoyasıMarka: PhytoÜrün Özeti: Bitkisel içerikli saç boyasıÜrün Özellikleri: İlk uygulamadan itibaren beyaz kapatıcı etkiye sahiptir. Uzun süreli kalıcı renk sağlar. Saç ve saç derisine duyarlıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. PHYTO..
119,00TL Vergiler Hariç:119,00TL
Brand: Phyto
Ürün İsmi: Phyto Color 6.7 Çikolata Kahve Bitkisel Saç BoyasıMarka: PhytoÜrün Özeti: Bitkisel içerikli saç boyasıÜrün Özellikleri: İlk uygulamadan itibaren beyaz kapatıcı etkiye sahiptir. Uzun süreli kalıcı renk sağlar. Saç ve saç derisine duyarlıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. PHYTOSOLBA ..
119,00TL Vergiler Hariç:119,00TL
Brand: Phyto
Ürün İsmi: Phyto Color 7.3 Kumral Dore Bitkisel Saç BoyasıMarka: PhytoÜrün Özeti: Bitkisel içerikli saç boyasıÜrün Özellikleri: İlk uygulamadan itibaren beyaz kapatıcı etkiye sahiptir. Uzun süreli kalıcı renk sağlar. Saç ve saç derisine duyarlıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. PHYTOSOLBA Lab..
119,00TL Vergiler Hariç:119,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 68 (6 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.