Menu
Your Cart

Coresatin

Brand: Coresatin
Ürün İsmi: Coresatin Allantoin Mavi Krem Kavanoz 30 grMarka: CoresatinÜrün Boyutu: 30 grÜrün Özeti: Coresatin cildin zedelenen koruyucu tabakasını doğal koruyucu nitelikli bir kremdir. Ürün allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol gibi faydası kanıtlanmış ma..
79,76TL Vergiler Hariç:79,76TL
Brand: Coresatin
Ürün İsmi: Coresatin Aloe Vera Mor Krem Kavanoz 30 grMarka: CoresatinÜrün Boyutu: 30 grÜrün Özeti: Diyabetik ayaklar için yardımcı steroid içermeyen kortizonsuz kremCoresatin Aloe Vera Mor Krem Kavanoz Kullanım Şekli: Temizlenmiş cildinize dairesel masaj hareketleri ile uygulama yapınız. Sabah ve ak..
90,90TL Vergiler Hariç:90,90TL
Brand: Coresatin
Ürün İsmi: Coresatin Barrier-P Cream 200 mlMarka: CoresatinÜrün Boyutu: 200 mlÜrün Özeti: Özel formülasyonunda yer alan mineral yağların kalkan etkisi ile cildi koruyucu bakım kremi olarak önerilmektedir. Kuru cildin derinlemesine nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur. Ürün cildin üzerinde ince..
68,25TL Vergiler Hariç:68,25TL
Brand: Coresatin
Ürün İsmi: Coresatin Fungicidal Barrier Cream Panthenol 30 grMarka: CoresatinÜrün Boyutu: 30 grÜrün Özeti: Savunmasız, bariyer bütünlüğü gelişmemiş ya da bozulmuş ciltler için uygundur. Cilde yüksek koruma ve optimal bakım sağlayan üründür.Kullanımı: Temiz cildinize ince bir tabaka halinde ürünü uyg..
96,10TL Vergiler Hariç:96,10TL
Brand: Coresatin
Ürün İsmi: Coresatin Koruyucu Bakım Losyonu 200 mlMarka: CoresatinÜrün Boyutu: 200 mlÜrün Özeti: Coresatin Koruyucu Bakım Losyonu cildin yapısı ile uyumlu ve cilt için faydalı bileşenler içeren özel bir losyondur. Hızlı emilen dokusu ile kullanım rahatlığı sağlar, cilt için gereken nemin dengelenmes..
75,00TL Vergiler Hariç:75,00TL
Brand: Coresatin
Ürün İsmi: Coresatin Koruyucu Bakım Losyonu 50 mlMarka: CoresatinÜrün Boyutu: 50 mlÜrün Özeti: Coresatin Koruyucu Bakım Losyonu cildin yapısı ile uyumlu ve cilt için faydalı bileşenler içeren özel bir losyondur. Hızlı emilen dokusu ile kullanım rahatlığı sağlar, cilt için gereken nemin dengelenmesin..
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Brand: Coresatin
Ürün İsmi: Coresatin Saç Losyonu Scalp Hair Lotion 110 mlMarka: CoresatinÜrün Boyutu: 30 grÜrün Özeti: Saç bakımı için özel olarak formüle edilmiş saç bakım losyonudur. Saçın doğal yapısını korumaya yardımcı olur. Hassas saç yapıları içinidealdir.Kullanım Şekli: Akşamları saçlı deriye nazikçe uygula..
89,00TL Vergiler Hariç:89,00TL
Brand: Coresatin
Ürün İsmi: Coresatin Sea Buckthorn Sarı Krem 30grMarka: CoresatinÜrün Boyutu: 30 grÜrün Özeti: Aloe vera, nane yağı, vitaminler ve mineraller içerir. Cildin üzerinde ince bir koruyucu katman oluşturur ve nem kaybının en aza indirilmesine yardımcı olur.Kullanım Şekli: Sabah ve akşam ihtiyaç duyulan b..
92,28TL Vergiler Hariç:92,28TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.