Menu
Your Cart

Kadın Bakım Ürünleri

Brand: Golden Rose
Ürün İsmi: Golden Rose Dipliner BlackMarka: Golden RoseÜrün Özeti: Kolay uygulanabilen siyah likit eyeliner. Derin ve gize mli bakışlar yaratır. Kirpik diplerine istenilen incelikte, kolayca uygulanabilir...
34,90TL Vergiler Hariç:34,90TL
Brand: Golden Rose
Ürün İsmi: Golden Rose Esential MascaraMarka: Golden RoseÜrün Özeti: Mükemmel formülü ve ekstra hacim kazandıran esnek fırçası ile kirpikleri tek tek kaplar daha dolgun, daha belirgin ve kıvrık bir görünüm kazandırarak çarpıcı ve etkileyici bakışlar yaratmanızı sağlar. ..
39,90TL Vergiler Hariç:39,90TL
Brand: Golden Rose
Ürün İsmi: Golden Rose Essential Blue Volume MascaraMarka: Golden RoseÜrün Özeti: Göz alıcı mavi kirpiklere sahip olmanızı sağlayan bu mascara, aynı zamanda kirpiklere daha hacimli ve dolgun bir görünüm sağlar. Kolay uygulanan yoğun mavi kremsi formülü ve esnek fırçası ile kirpiklerinizi yapıştırmad..
39,99TL Vergiler Hariç:39,99TL
Brand: Golden Rose
Ürün İsmi: Golden Rose Essential Full Volume & Lenght Intense Black MaskaraMarka: Golden RoseÜrün Özeti: Yoğun siyah renkli yepyeni formülü, kolay uygulama sağlayan esnek fırçası ile kirpiklerinizi tek tek kaplayarak daha dolgun ve hacimli, daha uzun ve belirgin kirpiklere sahip olmanızı sağlar&..
39,00TL Vergiler Hariç:39,00TL
Brand: Golden Rose
Ürün İsmi: Golden Rose Essential Waterproof Volume MaskaraMarka: Golden RoseÜrün Özeti: Suya ve neme dayanıklı akmayan yeni waterproof formüle sahip bu mascara kirpikleri dipten uca tek tek kaplayarak daha belirgin ve daha hacimli kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Spor yaparken ve yüzerken rahatlıkl..
39,90TL Vergiler Hariç:39,90TL
Brand: Golden Rose
Ürün İsmi: Golden Rose Great Curl & Volume Maskara BlackMarka: Golden RoseÜrün Özeti: Mükemmel formülü ve ekstra hacim kazandıran esnek fırçası ile kirpikleri tek tek kaplar daha dolgun, daha belirgin ve kıvrık bir görünüm kazandırarak çarpıcıve etkileyici bakışlar yaratmanızı sağlar...
39,90TL Vergiler Hariç:39,90TL
Brand: Golden Rose
Ürün İsmi: Golden Rose Ruj Longstay Liquid Matte 08Marka: Golden RoseÜrün Özeti: Golden Rose'dan yoğun renk veren, mat ve kalıcı mükemmel bir likit ruj serisi. Sürüldükten kısa bir süre sonra matlaşarak kurur ve dudağa sabitlenir. Vitamin e ve avokado yağı içeren formülü dudaklarınızı kurutmaz. Ağır..
15,75TL Vergiler Hariç:15,75TL
Brand: Golden Rose
Ürün İsmi: Golden Rose Velvet Matte Lipstick RujMarka: Golden RoseÜrün Özeti: Golden Rose Velvet Matte Ruj kadifemsi, mat ve yumuşak yapısı ile kolayca sürülür; yoğun kapatıcılık özelliği ile dudaklara dolgun ve pürüzsüz görünüm kazandırır.İçeriğindeki güçlü nemlendiriciler ve E vitamini dudakları b..
34,99TL Vergiler Hariç:34,99TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.