Menu
Your Cart

Tamponlar

Brand: Nondo
YARA AKNE SİVİLCE VE TÜM CİLT SORUNLARI İÇİN OZON SÜTÜ!Ozon Cilt Bakım Sütü  depolanamayan ozon gazının nano teknoloji ile yüksek hızda ayrıştırma ve birleştirme sonucu süt kıvamına getirilmiş cilt bakım ürünüdür.Ozon sütü yani ozon sütü terapisi uygulandığı bölgede içeriğindeki ozon sayesinde ..
199,00TL Vergiler Hariç:199,00TL
Ürün İsmi: O.B. Procomfort Mini TamponMarka: O.B. ProcomfortÜrün Boyutu: 16 AdetÜrün Özeti: O.B. Procomfort mini tampon, orta ve yoğun günlerde kullanıma uygundur. Tamponlar pamuk, suni ipek, pamuk ve suni ipek liflerinden üretilir. Tamponların üzerindeki ince tabaka yerleştirme ve çıkarma kolaylığı..
29,90TL Vergiler Hariç:29,90TL
Ürün İsmi: O.B. Procomfort Normal TamponMarka: O.B. ProcomfortÜrün Boyutu: 16 AdetÜrün Özeti: O.B. Procomfort Süper büyük boy tampon, orta ve yoğun günlerde kullanıma uygundur. Tamponlar pamuk, suni ipek, pamuk ve suni ipek liflerinden üretilir. Tamponların üzerindeki ince tabaka yerleştirme ve çıka..
29,90TL Vergiler Hariç:29,90TL
Ürün İsmi: O.B. Procomfort Süper Plus TamponMarka: O.B. ProcomfortÜrün Boyutu: 16 AdetÜrün Özeti: O.B. Procomfort Süper büyük boy tampon, orta ve yoğun günlerde kullanıma uygundur. Tamponlar pamuk, suni ipek, pamuk ve suni ipek liflerinden üretilir. Tamponların üzerindeki ince tabaka yerleştirme ve ..
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
Ürün İsmi: O.B. Procomfort Super TamponMarka: O.B. ProcomfortÜrün Boyutu: 16 AdetÜrün Özeti: O.B. Pro Comfort Süper büyük boy tampon, orta ve yoğun günlerde kullanıma uygundur. Tamponlar pamuk, suni ipek, pamuk ve suni ipek liflerindenüretilir. Tamponların üzerindeki ince tabaka yerleştirme ve çıkar..
29,90TL Vergiler Hariç:29,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.