Menu
Your Cart

Göğüs Pompası

Brand: Bebedor
Bebeğini emziremeyen veya çalışan anneler için biberonlu göğüs pompası sayesinde sağılan süt ile anında bebek beslenebilir. Pratik kullanımı ile her yerde kullanılabilir.Pompa ve hortum hariç tüm parçalar kaynatılabilir. Pompa ve hortum sıcak sabunlu su ile yıkanabilir. Pompalama işle..
75,00TL Vergiler Hariç:75,00TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs PompasıMarka: LansinohÖzet Bilgi: Lansinoh® 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası ile anne sütü sağmak çok daha hızlı ve konforludur.Ürün Özellikleri: Her iki göğüsten aynı anda süt sağmanıza olanak tanır; bu sayede minimum zamanda maksimum verimlili..
500,00TL Vergiler Hariç:500,00TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs PompasıMarka: LansinohÖzet Bilgi: Lansinoh Anne Sütü Saklama Şişelerinde, sütünüzü sağdığınız şişede saklayabilmenizi ve bebeğinizin aynı şişeden beslenebilmesini sağlar.Ürün Özellikleri: BPA ve BPS içermez. Uyarı ve sağım olmak üzere iki fazlı çalı..
399,00TL Vergiler Hariç:399,00TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Manuel Göğüs PompasıMarka: LansinohÖzet Bilgi: Lansinoh®Manuel Göğüs Pompası,pratik, portatif ve kolay kullanımı ile süt sağmak için tasarlanmıştır.Ürün Özellikleri: Kurulumu kolay ve pratik bir göğüs pompasıdır. Anne sütünün saklanması için tercih edilen BPA ve BPS içermeyen pol..
155,00TL Vergiler Hariç:155,00TL
Brand: Nimo
Doğal Ritimli Tekli Elektirikli Göğüs Pompası.BPA İçermez.Adaptör ve Pil İle Kullanım.Sökülebilir ve Şarj Edilebilir Pil Özelliği.2 Farklı Emme Ritmi (Doğal ve Standart).9 Seviyeli ve Sessiz Çalışma Modu...
60,00TL Vergiler Hariç:60,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.