Menu
Your Cart

Anne Sütü Saklama Poşeti

Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Anne Sütü Saklama Poşeti 50 AdetMarka: LansinohÜrün Miktarı: 50 adetÖzet Bilgi: Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetleri, anne sütünü daha uzun süre ve güvenle saklamak için özel olarak tasarlanmıştır.Ürün Özellikleri: Sütün içine hava girmesini, dökülmeyi ve sızıntıyı önleyen çift ..
79,00TL Vergiler Hariç:79,00TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Anne Sütü Saklama Şişeleri - 4 x 160mlMarka: LansinohÜrün Boyutu: 4 x 160 mlÖzet Bilgi: Lansinoh Anne Sütü Saklama Şişeleri’nde, sütünüzü sağdığınız şişede saklayabilmenizi ve bebeğinizin aynı şişeden beslenebilmesini sağlar.Ürün Özellikleri: Lansinoh Anne Sütü Saklama Şişeleri, ..
89,90TL Vergiler Hariç:89,90TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Anne Sütü Saklama Poşeti 25 AdetMarka: LansinohÜrün Miktarı: 25 adetÖzet Bilgi: Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetleri, anne sütünü daha uzun süre ve güvenle saklamak için özel olarak tasarlanmıştır.Ürün Özellikleri: Sütün içine hava girmesini, dökülmeyi ve sızıntıyı önleyen çift ..
59,90TL Vergiler Hariç:59,90TL
Brand: Milkway
Ürün İsmi: Milkway Anne Sütü Saklama Poşeti 25 AdetMarka: MilkwayÜrün Adeti: 25 adetÜrün Özeti: Anne sütünü besin değerini kaybetmeyecek şekilde saklar. Tek kullanımlık olup, her bir saklama poşetinin medikal ölçüde sterilizasyonu yapılmıştır. Polietilen malzemeden imal edilmiştir.Saklama poşetinin ..
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
Brand: Milkway
Ürün İsmi: Milkway Anne Sütü Saklama Poşeti 50 AdetMarka: MilkwayÜrün Adeti: 50 adetÜrün Özeti: Anne sütünü besin değerini kaybetmeyecek şekilde saklar. Tek kullanımlık olup, her bir saklama poşetinin medikal ölçüde sterilizasyonu yapılmıştır. Polietilen malzemeden imal edilmiştir.Saklama poşetinin ..
100,00TL Vergiler Hariç:100,00TL
Brand: Philips Avent
Gıda ile teması uygundur.Tek kullanımlıktır Fazla Anne sütünü, Sterilize edilmiş Philips Avent Anne Sütü Saklama Poşetleri ile buzdolabında (buzdolabı kapağında saklanmamalıdır) 48 saate kadar saklanabilir. Ya da 3 aya kadar derin dondurucuda saklanabilir...
56,00TL Vergiler Hariç:56,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.