Menu
Your Cart

Göğüs Pedi Ve Bakım Ürünleri

Brand: Lansinoh
Lansinoh Göğüs Pedi 60'lıLansinoh 592243 60lı Göğüs PediGöğüsünüzün şeklini alarak doğal bir görünüm sağlar.Hijyenik nedenlerle teker teker paketlenmiştir ve tek kullanımlıktır.Tüm göğüs bedenleri için uygundur.Tek yönlü nem teknolojisi gece ve gündüz kuru kalmanızı sağlar.Kaymayan 2 adet bant sayes..
89,00TL Vergiler Hariç:89,00TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Göğüs Koruyucu 20 mmMarka: LansinohKalınlık: 20 mmÖzet Bilgi: Anne memesini kavramada güçlük çeken bebeklerin emmeyi sürdürebilmesi için tasarlanmıştır.Ürün Özellikleri: Sağlık profesyonelinin tavsiyesi ile bebeğin anne memesini kavramada güçlük yaşayabileceği bazı durumlarda emz..
54,90TL Vergiler Hariç:54,90TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Göğüs Pedi 100 adetMarka: LansinohÜrün Miktarı: 100 adetÖzet Bilgi: Lansinoh® Göğüs Pedleri süper emici ve ekstra ince yapısı ile sızıntıları engeller.Ürün Özellikleri: Ultra ince ve süper emici yapısı vardır. Özel polimer yapısı sıvıyı emerek pedin içerisinde hapseder. Bu sayede..
59,90TL Vergiler Hariç:59,90TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Göğüs Pedi 60 adetMarka: LansinohÜrün Miktarı: 60 adetÖzet Bilgi: Lansinoh® Göğüs Pedleri süper emici ve ekstra ince yapısı ile sızıntıları engeller.Ürün Özellikleri: Ultra ince ve süper emici yapısı vardır. Özel polimer yapısı sıvıyı emerek pedin içerisinde hapseder. Bu sayede f..
79,90TL Vergiler Hariç:79,90TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Hpa Lanolin Göğüs Ucu Kremi 40 ml (2 adet)Marka: LansinohÜrün Boyutu: 40 ml + 40 mlÖzet Bilgi: Emzirmeden önce silinmesine gerek olmayan meme ucu kremidir.Ürün Özellikleri: SadeceHPA lanolin içeren göğüs ucu kremidir. Hassaslaşan göğüs uçlarını yumuşatır ve korumaya yardımcı olur..
162,40TL Vergiler Hariç:162,40TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Hpa Lanolin Göğüs Ucu Kremi 40 mlMarka: LansinohÜrün Boyutu: 40 mlÖzet Bilgi: Emzirmeden önce silinmesine gerek olmayan meme ucu kremidir.Ürün Özellikleri: SadeceHPA lanolin içeren göğüs ucu kremidir. Hassaslaşan göğüs uçlarını yumuşatır ve korumaya yardımcı olur. Doğaldır ve hip..
99,00TL Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 24 adetMarka: LansinohÜrün Miktarı: 24 adetÖzet Bilgi: Lansinoh® Göğüs Pedleri süper emici ve ekstra ince yapısı ile sızıntıları engeller.Ürün Özellikleri: Ultra ince ve süper emici yapısı vardır. Özel polimer yapısı sıvıyı emerek pedin içerisinde hapse..
39,90TL Vergiler Hariç:39,90TL
Brand: Lansinoh
Ürün İsmi: Lansinoh Therapearl Sıcak - Soğuk Göğüs TerapisiMarka: LansinohÖzet Bilgi: Thera°Pearl® Sıcak Soğuk Göğüs Terapisi emziren annelerin yaşadığı göğüs kanallarının tıkanması ve mastit sorunlarına pratik bir çözüm sunmak üzere geliştirilmiştir.Ürün Özellikleri: BPA ve BPS içermeyen polipropil..
119,00TL Vergiler Hariç:119,00TL
Brand: Philips Avent
Son Derede Konforlu Göğüs KapaklarıUltra yumuşak Philips Avent Göğüs kapakları, göğüs uçlarınızı sürtünmeden korumak ve sızan sütü toplamak için sutyen içinde kullanılır.Maksimum KonforFazla sütü toplarŞişkinliği azaltmaya yardımcı olur.Maksimum KorumaAcıyan meme başlarını korurGöğüs kalkanı emzirme..
120,00TL Vergiler Hariç:120,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.